Resultater 2012

Dato: 22. september 2012
Kart: Svartor
Løypelegger: Øivind Due Trier
Løpsledere: Eldar Frøland, Helene Frøland og Audrun Utskarpen
Antall deltakere: 48

Strekktider

Lang 18 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Skårholen, Even               Nordbygda IL        2:57:03 +  00:00
 2    Olsrud, Håkon G.              Løten Ski           2:57:06 +  00:03
 3    Aarvik, Asbjørn               Statoil Oslo BIL    2:58:41 +  01:38
 4    Røberg, Henning               Nittedal O-lag      2:58:42 +  01:39
 5    Wang, Torstein                Lillomarka O-lag    3:16:21 +  19:18
 6    Benjaminsen, Mathias          Lillomarka O-lag    3:16:25 +  19:22
 7    Hauge, Bjørn                  Fet O-Lag           3:26:46 +  29:43
 8    Frøland, Eldar                OSI                 3:26:48 +  29:45
 9    Søbye, Ståle                  Enebakk kommune     3:42:25 +  45:22
 9    Onstad, Lars                  OSI                 3:42:25 +  45:22
11    Iwe, Harald                   IL GeoForm          3:50:11 +  53:08
12    Rusten, Hans                  OSI                 3:50:14 +  53:11
13    Hope, May Ingela              Modum O-lag         5:10:19 +2:13:16
14    Hovland, Eirik                OSI                 5:34:40 +2:37:37
14    Wendelborg, Stian             Privat              5:34:40 +2:37:37
16    Hem, Bjørn                    Moss Skiklubb       8:08:39 +5:11:36

Mellom 12 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Skyrud, Tord Erik             Fossum              2:58:37 +  00:00
 2    Damgaard, Katrine             Fossum              2:58:39 +  00:02
 3    Øvergaard, Tormod             Vestre Aker SK      3:00:57 +  02:20
 3    Berge, Ketil                  Vestre Aker SK      3:00:57 +  02:20
 5    Stang , Gunn Camilla          OSI                 3:01:35 +  02:58
 6    Ellevog, Undis                OSI                 3:01:36 +  02:59
 7    Fismen, Britta                Nydalens SK         3:02:59 +  04:22
 7    Kirkhus, Trine                Nydalens SK         3:02:59 +  04:22
 9    Amundsen, Håkon               DVASK               3:05:10 +  06:33
10    Hagen, Eskil                  DVASK               3:05:13 +  06:36
11    Weidemann, Jørgen             Kjelsås IL Langrenn 3:11:55 +  13:18
11    Lund, Stian                   Kjelsås IL Langrenn 3:11:55 +  13:18
13    Prestrud, Ola                 Kjelsås IL Langrenn 3:12:07 +  13:30
14    Presterud, John Eivind        Fet O-Lag           3:17:06 +  18:29
15    Færgestad, Øivind             Nordea              3:17:10 +  18:33
16    Pioch, Martin                 OSI                 3:18:24 +  19:47
16    Kernstock, Stefan             OSI                 3:18:24 +  19:47
18    Gustavsen, Magnus Barth       OSI                 3:20:32 +  21:55
19    Hope, Ida                     OSI                 3:20:34 +  21:57
20    Grandum, Øyvind               IL GeoForm          3:24:41 +  26:04
21    Nerdrum Aagaard, Gunnar       Heming/Njård OL     3:27:27 +  28:50
22    Tyssø, Jonas                  Heming              3:27:30 +  28:53
23    Devik, Alexandra              OSI                 3:28:11 +  29:34
23    Klintwall, Lars               OSI                 3:28:11 +  29:34
25    Stiansen, Peer                Nydalens SK         3:30:56 +  32:19
26    Sandberg, Stina               Kjelsås IL Langrenn 3:36:55 +  38:18
27    Jensen, Anna                  Kjelsås IL Langrenn 3:36:57 +  38:20
28    Hangeraas, Knut               IL GeoForm          4:44:35 +1:45:58

Kort 6 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Korvald, Birgit               Nydalens SK         1:23:34 +  00:00
 2    Fjeldvær, Elisabeth           OSI                 2:14:51 +  51:17
 3    Kernstock, Svenja             OSI                 2:14:55 +  51:21
 4    Enstrøm, Lenny                OSI                 3:25:20 +2:01:46

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *