Resultater 2010

Dato: 2. oktober 2010
Kart: Kobberhaugen
Løypelegger: Øivind Due Trier
Antall startende: 47

Strekktider

Lang 30 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Hem, Bjørn                    OSI                 30:45:00 +  00:00

Mellom 18 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Skogedal, Pål                 Asker SK            2:37:10 +  00:00
 2    Næss-Ulseth, Eirik            Nydalens SK         2:37:18 +  00:08
 3    Moe, Lene                     Nydalen SK          2:54:28 +  17:18
 3    Blom, Daniel                                      2:54:28 +  17:18
 5    Iwe, Harald                   NGI                 2:55:29 +  18:19
 6    Henriksen, Jan Tore           Heming/Njård OL     2:55:30 +  18:20
 7    Aaslund, Bjørn André          Fet O-Lag           2:57:57 +  20:47
 8    Bergan, Tom                   Fet O-Lag           2:58:03 +  20:53
 9    Frøland, Eldar                OSI                 3:13:39 +  36:29
10    Hauge, Bjørn                  OSI                 3:13:43 +  36:33
11    Steffensen, Per Øyvind        OK Moss             3:18:37 +  41:27
12    Skyrud, Tord Erik             OSI                 3:18:41 +  41:31
13    Skotheim, Rolf                OSI                 3:36:56 +  59:46
13    Haugland, Øyvind              OSI                 3:36:56 +  59:46
15    Sagberg, Håkon                FBI                 3:57:39 +1:20:29
16    Kloster, Oddvar               FBI                 3:57:41 +1:20:31
17    Kernstock, Stefan             OSI                 4:14:56 +1:37:46
18    Raaholdt, Rein Kristian       OSI                 4:15:09 +1:37:59
19    Flood Kjeldsen, Maia          IL GeoForm          5:06:43 +2:29:33
20    Kjeldsen, Signe Flood         GeoForm             5:06:47 +2:29:37

Kort 12 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Bjørne-Larsen, Knut           Norsk Film          2:40:57 +  00:00
 2    Clasen, Claus Frimann         Norsk Filmstudio    2:40:59 +  00:02
 3    Eijsink, Malin                Ås UMB              2:43:42 +  02:45
 4    Andreassen-Moe, Jenny         Ås-UMB              2:43:46 +  02:49
 5    Havlas, Jan                   OSI                 2:45:08 +  04:11
 6    Amundsen, Håkon               DNV                 2:45:36 +  04:39
 7    Hagen, Eskil                  DVASK               2:45:44 +  04:47
 8    Damgaard, Katrine             Ås UMB              2:57:06 +  16:09
 8    Moxnes, Eldbjørg              OSI                 2:57:06 +  16:09
10    Haugen, Jan Erik              Meteorologen        2:57:11 +  16:14
11    Homleid, Mariken              IL GeoForm          2:57:13 +  16:16
12    Holck Storås, Tryggve         DVASK               3:18:06 +  37:09
13    Høgvold, Ronny                DVASK               3:18:14 +  37:17
14    Mattson, Johan                Lillomarka O-lag    3:28:02 +  47:05
14    Grøndahl, Frøy                Lillomarka OL       3:28:02 +  47:05
16    Bjørgingsøy, Stine Karen      Indre Østfold OK    4:34:27 +1:53:30
16    Kasbo, Margrete               Indre Østfold       4:34:27 +1:53:30
DSQ   Aarvik, Asbjørn               Statoil Oslo BIL    1:57:51  (-1 post)
DSQ   Øen, Knut Erling              Nordea Bank Norge   1:57:55  (-1 post)

Nybegynner 6 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Stang , Gunn Camilla          OSI                 1:32:46 +  00:00
 2    Sørebø, Silje                 OSI                 1:39:46 +  07:00
 3    Mogstad, Heidi                OSI                 1:39:56 +  07:10
 4    Klich, Anna                   OSI                 2:28:43 +  55:57
 5    Kernstock, Svenja             OSI                 2:28:44 +  55:58
DSQ   Gåsholt, Rikke                Hedrum O-lag        1:54:01  (-3 post.)
DSQ   Høigaard, Gunvor              Holmlia             1:54:05  (-3 post.)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *