Resultater 2011

Dato: 24. september 2011
Kart: Kobberhaugen
Arrangører: Are Eriksen, Audrun Utskarpen og Tord Erik Skyrud
Antall startende: 40

Strekktider

Lang 18 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Moe, Lene                     Nydalen             2:55:20 +  00:00
 2    Blom, Daniel                  Nydalen             2:55:22 +  00:02
 3    Iwe, Harald                   IL GeoForm          2:58:59 +  03:39
 4    Henriksen, Jan Tore           Norges Bank         3:07:51 +  12:31
 5    Nygård, Svein                 Norges Bank         3:07:54 +  12:34
 6    Frøland, Eldar                OSI                 3:24:30 +  29:10
 7    Hauge, Bjørn                  OSI                 3:24:36 +  29:16
 8    Karlsson, Mattias             Bækkelagets SK      3:29:51 +  34:31
 9    Kahrs, Marit                  Bækkelagets SK      3:29:53 +  34:33
10    Onstad, Lars                  OSI                 3:32:52 +  37:32
11    Søbye, Ståle                  IL Driv             3:32:56 +  37:36
12    Haugland, Øyvind              OSI                 4:04:55 +1:09:35
13    Skotheim, Rolf                Koll                4:04:59 +1:09:39
14    Kernstock, Stefan             OSI                 4:15:05 +1:19:45
15    Raaholdt, Rein Kristian       OSI                 4:15:22 +1:20:02
16    Hem, Bjørn                    OSI                 6:49:29 +3:54:09

Mellom 12 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Aarvik, Asbjørn               Statoil Oslo BIL    1:55:27 +  00:00
 2    Limmesand, Per Kåre           Brekke og Strand    1:55:29 +  00:02
 3    Kirkhus, Trine                Nydalen             2:00:58 +  05:31
 4    Lygre, Jan Kristian           Nydalen             2:00:59 +  05:32
 5    Grinde, Bjørn                 OSI                 2:14:57 +  19:30
 6    Martinsen, Ove                Hauketo IF          2:14:59 +  19:32
 7    Fismen, Britta                Nydalen             2:15:55 +  20:28
 8    Fismen, Morten                Nydalen             2:15:57 +  20:30
 9    Kjeldsen, Signe Flood         IL GeoForm          2:22:56 +  27:29
10    Eastwood, Steinar             DVASK               2:32:10 +  36:43
11    Storås, Tryggve Holck         DVASK               2:32:15 +  36:48
12    Ellevog, Undis                OSI                 2:33:05 +  37:38
13    Egge, Guttorm                 OSI                 2:33:07 +  37:40
14    Kvamme, Håkon Gaute           OSI                 2:38:06 +  42:39
15    Amundsen, Håkon               DVASK               2:46:20 +  50:53
16    Hagen, Eskil                  DVASK               2:46:23 +  50:56
17    Næss-Ulseth, Selma            Nydalen SK          2:48:07 +  52:40
18    Inngjerdingen, Marit          Nydalens SK         2:48:09 +  52:42
19    Bjørne-Larsen, Knut           Norsk Film          2:55:03 +  59:36
20    Hangeraas, Knut               IL GeoForm          3:54:37 +1:59:10
21    Hånes, Sturle                 IL GeoForm          3:54:56 +1:59:29
22    Kernstock, Svenja             OSI                 3:59:54 +2:04:27
23    Klich, Anna                   OSI                 4:00:00 +2:04:33

Kort 6 km

Plass Navn                          Klubb               Tid
 1    Ongstad, Per                  Privat              2:15:34 +  00:00

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *