Kjempesprekken 2004

02.10.04

Resultatliste 12km Antall poster: 9

Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Henriksen,Jan Tore              Heming/njård                 2:06:27 +  00:00
 2	Nygård,Svein                    Lillomarka                   2:06:29 +  00:02
 3	Egge,Guttorm L                  Osi                          2:10:16 +  03:49
 4	Rinden,Bent Ove Barmoen         Osi                          2:10:17 +  03:50
 5	Lundestad,Ole Vegard            Østese Il                    2:22:48 +  16:21
 6	Berge,Arvid                     Vikøy Ik                     2:22:50 +  16:23
 7	Nipen,Olav                      Il Tyrving                   2:24:25 +  17:58
 8	Nipen,Jørgen Mathias            Il Tyrving                   2:24:27 +  18:00
 9	Hobøl,Halvor                    Østmarka Ok                  2:25:34 +  19:07
 9	Knutsen,Magne                   Østmarka Ok                  2:25:34 +  19:07
 11	Bøylestad,Ingrid                Tråkk                        2:28:58 +  22:31
 12	Solås,Marit                     Tråkk                        2:29:00 +  22:33
 13	Kristoffersen,Kåre              Sørkedalen If                2:37:03 +  30:36
 13	Eckhof,Kaja                     Sørkedalen If                2:37:03 +  30:36
 15	Boge,Trond N                    Skarphedin Il                2:37:54 +  31:27
 16	Seierstad,Ivar                  Gfi                          2:37:55 +  31:28
 17	Amundsen,Håkon                  Dvask                        2:38:06 +  31:39
 18	Hagen,Eskil                     Dvask                        2:38:08 +  31:41
 19	Bergseng,Elin                   Osi                          2:50:50 +  44:23
 20	Funderud,Ane                    Osi                          2:50:56 +  44:29
 21	Jansen,Bjarne                   Star Bil                     2:55:39 +  49:12
 22	Skulbru,Dag                     Tranocean Bil                2:55:41 +  49:14
 23	Rognes,Sven Erik                Osi                          2:55:54 +  49:27
 24	Hånes,Sturle                    Geoform                      2:55:58 +  49:31
 25	Tolgensbakk,Jon                 Il Geoform                   3:11:42 +1:05:15
 26	Gjertsen,Espen                  Kolbotn&skimt                3:14:04 +1:07:37
 27	Gjertsen,Ann-Kristin            Kolbotn&skimt                3:14:08 +1:07:41
 28	Hangeraas,Knut                  Il Geoform                   3:14:12 +1:07:45
 29	Knudsen,Kåre                    Il Geoform                   3:14:13 +1:07:46
 30	Wikborg,Pia                     Osi                          3:19:43 +1:13:16
 31	Ringdal,Jon                     Osi                          3:20:33 +1:14:06
 32	Jonassen,Sverre                 Dvask                        3:23:54 +1:17:27
 33	Jonasson,Arnor                  Dvask                        3:23:59 +1:17:32
 34	Langerød,Anita                  Osi                          3:43:38 +1:37:11
 34	Goa,Kristin                     Osi                          3:43:38 +1:37:11
 36	Lima,Siri                       Blå Landskapsarkitekte       3:43:47 +1:37:20
 37	Winsnes,Sille                   Blå Landskapsarkitekte       3:43:49 +1:37:22
 38	Markus,Diana                    Osi                          4:20:18 +2:13:51
 39	Lesteberg,Ann-Karin             Osi                          4:20:21 +2:13:54
 DSQ	Næss-Ulseth,Frida               Heming/njård Ol              2:31:20
 DSQ	Landmark,Victoria               Heming/njård Ol              2:31:26
 DNS	Stokke,Guro                     Osi
 DNS	Blechingberg,Anna               Osi
 DNS	Asplin,Emilie                   Høydalsmo Il
 DNS	Lund,Espen                      NOTEAM


Resultatliste 18km Antall poster: 15

Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Ragvin,Dag Steinar              Bø                           2:17:41 +  00:00
 2	Hågård,Håvard                   Ringerike Ol                 2:17:43 +  00:02
 3	Frøland,Eldar                   Osi                          2:20:10 +  02:29
 4	Hauge,Bjørn                     Osi                          2:20:12 +  02:31
 5	Koren,Esten                     Nydalens Sk                  2:21:14 +  03:33
 6	Grann,Stian Alexander           Fossum If                    2:24:34 +  06:53
 6	Sælen,Erik                      Fossum If                    2:24:34 +  06:53
 8	Lande,Steinar                   Bø O-Lag                     2:24:35 +  06:54
 8	Aurebekk,Lars                   Osi                          2:24:35 +  06:54
 10	Løvhaug,Karl Rikard             Osi                          2:33:40 +  15:59
 11	Dalsøren,Stig Bjørløw           Osi                          2:33:43 +  16:02
 12	Konst,Frode                     Il Tyrving                   2:36:33 +  18:52
 12	Hoff,Geir                       Il Tyrving                   2:36:33 +  18:52
 14	Evjen,Bjørn Håvard              Ås-Nlh                       2:38:32 +  20:51
 15	Bjerva,Per Henning              Ås-Nlh                       2:38:34 +  20:53
 16	Fjellstad,Jo Inge               Ås-Nlh                       2:39:26 +  21:45
 17	Fjellstad,Wendy                 Ås-Nlh                       2:39:27 +  21:46
 18	Sørlie,Robert                   Osi                          2:43:22 +  25:41
 19	Samuelsen,Jan Rune              Osi                          2:43:27 +  25:46
 20	Albretsen,Jon                   Geoform                      3:05:01 +  47:20
 20	Eastwood,Steinar                Geoform                      3:05:01 +  47:20
 22	Sannes,Tore                     Lillomarka O-Lag             3:07:31 +  49:50
 23	Martinsen,Mathias               Heming/njård Ol              3:07:39 +  49:58
 24	Martinsen,Gustav                Heming/njård Ol              3:07:42 +  50:01
 25	Reusch,Christian                Heming/njård Ol              3:07:48 +  50:07
 26	Brandstad,Steffen               Heming/njård Ol              3:07:50 +  50:09
 27	Tronbøl,Heidi                   Larvik                       3:16:08 +  58:27
 28	Horvati,Eszter                  Osi                          3:16:10 +  58:29
 29	Myklebust,Geir                  Osi                          3:19:32 +1:01:51
 30	Lesteberg,Ola                   Osi                          3:19:35 +1:01:54
 31	Kloster,Oddvar                  Fbi                          3:23:39 +1:05:58
 32	Sagberg,Håkon                   Fbi                          3:23:43 +1:06:02
 33	Vignes,Ole                      Geoform                      3:30:20 +1:12:39
 34	Homleid / Haugen,Mariken / Jan  Meteorologen Bil             3:30:24 +1:12:43
 35	Jørgensen,Arne Håkan            Sandefjord Ok                3:36:33 +1:18:52
 36	Nyhus,Ola                       Hydro Bil                    3:56:56 +1:39:15
 37	Homleid,Jens Petter             Tine Bil                     3:56:59 +1:39:18
 38	Høyem,Tore                      Søgne Og Songdalen Ok        3:59:48 +1:42:07
 39	Hansen,Jan Inge                 Il Geoform                   4:16:40 +1:58:59
 40	Myrabø,Steinar                  Jernbaneverkets Bil          4:16:44 +1:59:03
 DSQ	Jørgensen,Magne                 Uio                          2:50:47
 DSQ	Lium,Asgeir                     Osi                          2:13:00
 DSQ	Lysaker,Dagny                   Ås-Nlh                       2:53:16
 DSQ	Aabø,Leif Åge                   Osi                          2:13:07
 DSQ	Ødegaard,Andreas                Ås-Nlh                       2:53:09
 DNS	Olsen,Ole                       Nydalens Sk


Resultatliste 30km Antall poster: 24

Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Stokseth,Øyvind                 Fredrikstad                  4:12:59 +  00:00
 2	Næss-Ulseth,Eirik               Nydalens Sk                  4:13:28 +  00:29
 3	Skogedal,Pål                    Nydalens Sk                  4:13:29 +  00:30
 4	Sørensen,Øystein                Eiker Ol                     4:13:58 +  00:59
 5	Tiltnes,Anders                  Il Tyrving                   4:14:00 +  01:01
 6	Unger,Lars-Christian            Østmarka Ok                  4:40:08 +  27:09
 7	Ruud,Kristian                   Østmarka Ok                  4:41:18 +  28:19
 8	Haugland,Øyvind                 Osi                          5:10:24 +  57:25
 8	Molund,Kjetil                   Nordreisa                    5:10:24 +  57:25
 10	Kjernsmo,Kjetil                 Osi                          5:32:52 +1:19:53
 11	Tellnes,Jostein                 Osi                          5:32:56 +1:19:57
 12	Jankov,Aleksander               Krigsskolen Il               6:00:56 +1:47:57
 13	Erlandsen,Lars                  Krigsskolenil                6:00:57 +1:47:58
 14	Låg,Steinar                     Østmarka Ok                  6:13:13 +2:00:14
 15	Mella,Thor                      Østmarka Ok                  6:13:14 +2:00:15
 16	Gundersen,Andreas               Nn                           7:17:31 +3:04:32
 17	Svenne,Ida Solberg              Eiker O-Lag                  7:17:33 +3:04:34
 18	Schulze,Dorothea                Nydalen Sk                   8:33:23 +4:20:24
 19	Stigum,Marielle                 Osi                          8:33:24 +4:20:25
 20	Haugerud,Eli                    Osi                          9:17:32 +5:04:33
 21	Inngjerdingen,Marit             Osi                          9:22:40 +5:09:41
 DSQ	Østhagen,Sindre                 Fredrikstad                  2:12:53
 DNS	Lothe,Øyvind                    Krigsskolen Il
 DNS	Beitnes,Amund                   Krigsskolenil


04.10.04 21:29:52 eTiming versjon 1.7.02 Emit as

Lisensen tilhører: FET